Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
QSTE420TM koolstofstalen spoel QSTE380TM 610 mm platgewalste stalen spoel
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
AiSi 1,2 mm zachtstalen spiraal 0,8 mm koud gereduceerd koolstofarm staal
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
Q235b GI Staalrol Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staalrollen 2500mm JIS Ppgi Kleur Met een laag bedekte Bladen
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | Gegalvaniseerde Staalrol |
| Type: | Staalrol, Electro-Galvanized Staalrol |
Lassen SPCC gegalvaniseerde stalen spoel DX51D 2500 mm voorgelakte kleur gecoate stalen spoel
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Type: | Staalrol, Electro-Galvanized Staalrol |
| Techniek: | Warmgewalst, koudgewalst warmgewalst |
Koudgewalste koolstof gegalvaniseerde stalen spoel SS400 Q235 S355J1 verzinkt
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | Gegalvaniseerde Staalrol |
| Techniek: | Warmgewalst, koudgewalst warmgewalst |
SUS202 roestvrij stalen plaatwerk 6000 mm 304 gepolijst 2b 2 mm
| Naam van het product: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Betalingsduur: | L/C T/T (30% aanbetaling) |
4x8 201 roestvrijstalen plaat 304 316 2B gepolijst oppervlak SS-plaat
| Naam van het product: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Betalingsduur: | L/C T/T (30% aanbetaling) |
BA 316L roestvast stalen plaat 2B oppervlak 2 mm 316 roestvast stalen plaat
| Dikte: | 0.13mm, 3100mm |
|---|---|
| Verpakking: | PVC + waterdicht papier + houten behuizing |
| Type: | Plaat |
310S 321 RVS buis 25MM 316L RVS Sanitair Astm A270
| Kwaliteit: | 25 mm naadloze metalen buizen roestvrij staal sanitaire buizen Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| Toepassing: | Industrie, trappen, geneeskunde en voedingsmiddelenindustrie |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
AiSi ERW Ss 316l naadloze buis roestvrij staal 304 buis S30815
| Kwaliteit: | 316l Ss 316 Naadloze buis 5/16“ 3/8“ 1/2 Buis 316 van het“ 1/4 Duimroestvrije staal Rang |
|---|---|
| Type laslijn: | ERW |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |

