Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
De Strook 904l 309s 304 301 van het hoge Opbrengstroestvrije staal voor de Lentes 20mm 50mm
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
201 202 410 Astm roestvrijstalen strip gepolijst 1 mm 2 mm 3 mm
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
2B SS317L Ss 310 roestvrijstalen massieve ronde staaf 200 mm warmgewalst
| Naam: | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalste Warmgewalst |
| Rand: | De molenrand \ scheurde Rand |
AISI standaard roestvrijstalen plaat spoel 1,5 mm nr. 4
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Pakket: | standaardverpakking voor uitvoer |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
Astm Standaard roestvrijstalen plaat spoel 6 mm dikte
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
Heavy Duty 0,3 mm roestvrij staal plaat spoel 300 serie
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
316l Roestvrij staal plaat spoel Corrosiebestendige materialen
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
AISI-standaard 410 roestvrij staalplaat spoel geavanceerd rollen
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
Huishoudelijke industrie roestvrij staalplaat spoel hoge prestaties
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
0.3 mm-6.0 mm roestvrij staalplaat spoel Corrosieweerstand prestaties
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |

