Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
GB DIN roestvrijstalen buis 18 mm 22 mm 2 inch naadloze ronde buis 308 309
| Kwaliteit: | 202 308 309 Naadloze Metaalbuizen 18mm 22mm 2 Duim 304 de Buis van Inox van de Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
100 mm roestvrij stalen buis aluminiumlegering Sch 10 naadloze stalen buis AISI
| Kwaliteit: | Naadloze het Metaalbuizen 100mm 10 Sch 10 Roestvrij staalpijp ASTM AiSi JIS GB van de aluminiumleger |
|---|---|
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
20 mm naadloze roestvrijstalen vierkante buis 1,5 inch 1,25 inch warmgewalste naadloze buis Ss 304
| Kwaliteit: | Warmgewalste Naadloze Metaalbuizen 1,75“ 1,5 in 1,25 Duimroestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Buitendeursdiameter: | 20 mm |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
SS316l roestvrijstalen buis 1/4 inch 1/2 5/8 304 naadloos buisstaal
| Kwaliteit: | 316l Ss 316 Naadloze buis 5/16“ 3/8“ 1/2 Buis 316 van het“ 1/4 Duimroestvrije staal Rang |
|---|---|
| Type laslijn: | ERW |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
Ronde het Roestvrije staalnaadloze buis Astm A312 316l van 301L 904l voor Aardgas
| Kwaliteit: | Duplex316l 304 Naadloze Roestvrij staalpijp Astm A312 voor Aardgas |
|---|---|
| Graad: | 304/304L/316/316L |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
Duplex 316l roestvrijstalen buis Astm A312 A269 roestvrijstalen naadloze buis
| Kwaliteit: | Duplex316l 304 Naadloze Roestvrij staalpijp Astm A312 voor Aardgas |
|---|---|
| Graad: | 304/304L/316/316L |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
1In 100 mm ronde staaf roestvrij staal 304 stalen staaf 3 mm 125 mm 150 mm
| Type: | 15-5 13-8 15-5ph Roestvrij staal Ronde Bar Met grote trekspanning 1 Duim 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
56 mm 8K Ss 316l ronde staaf roestvrij staal 303 500 mm Decoiling ponsen
| Type: | 56mm 50mm 30mm Roestvrij staal 304l om Bars 200 Reeksen 300 Reeksen 400 Reeksen |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
AISI BA Ss 304 ronde staaf koudgetrokken heldere 6 mm 316 roestvrijstalen staaf
| Type: | 321 330 410 het Medische Roestvrije staal van 309s 316l om Rod Cold Drawn Bright Bar |
|---|---|
| Kwaliteit: | Hoog - kwaliteitscontrole |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Roestvrijstalen ronde staaf 12 mm 20 mm ASTM 201 SUS 310S 10 mm roestvrijstalen staaf
| Type: | 5/8“ 5/16“ 7/16“ 12mm Ss Staaf 1200mm ASTM 201 304 SUS 310S 316 Ss van 316L 410 Bar |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |

