All Products
Keywords [ stainless steel coil ] match 213 Products.
QSTE420TM Carbon Steel Coil QSTE380TM 610mm Flat Rolled Steel Coil
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
AiSi 1.2mm Mild Steel Coil 0.8mm Cold Reduced Low Carbon Steel
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
Q235b GI Steel Coil Hot Dipped Galvanized Steel Coils 2500mm JIS Ppgi Color Coated Sheets
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | Galvanized Steel Coil |
| Type: | Steel Coil, Electro-Galvanized Steel Coil |
Welding SPCC Galvanized Steel Coil DX51D 2500mm Prepainted Color Coated Steel Coil
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Type: | Steel Coil, Electro-Galvanized Steel Coil |
| Technique: | Hot Rolled, Cold Rolled Hot Rolled |
Cold Rolled Carbon Galvanized Steel Coil SS400 Q235 S355J1 Zinc Coated
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | Galvanized Steel Coil |
| Technique: | Hot Rolled, Cold Rolled Hot Rolled |
SUS202 Stainless Steel Sheet Metal 6000mm 304 Polished 2b 2mm
| Product Name: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Payment Term: | L/C T/T (30% Deposit) |
4x8 201 Stainless Steel Sheet 304 316 2B Polished Surface SS Sheet
| Product Name: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Payment Term: | L/C T/T (30% Deposit) |
BA 316L Stainless Steel Sheet Metal 2B Surface 2mm 316 Stainless Steel Sheet
| Thickness: | 0.1-3mm, 3-100mm |
|---|---|
| Packing: | PVC+waterproof Paper+wooden Case |
| Type: | Plate |
310S 321 Stainless Steel Pipe Tube 25MM 316L Stainless Steel Sanitary Astm A270
| Quality: | 25mm Seamless Metal Tubes Stainless Steel Sanitary Pipe Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| Application: | Industry,stair,medicine And Food Industry |
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
AiSi ERW Ss 316l Seamless Pipe Stainless Steel 304 Tube S30815
| Quality: | 316l Ss 316 Seamless Pipe 5/16" 3/8" 1/2" 1/4 Inch Stainless Steel Tube 316 Grade |
|---|---|
| Welding Line Type: | ERW |
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |

