Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
QSTE420TM Cewka ze stali węglowej QSTE380TM 610mm płaska cewka ze stali walcowanej
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
Cewka ze stali miękkiej AiSi 1,2 mm 0,8 mm stal niskowęglowa redukowana na zimno
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
Q235b GI Cewka stalowa Cewki ze stali ocynkowanej ogniowo 2500 mm Arkusze powlekane kolorem JIS Ppgi
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Stopień: | Cewka ze stali ocynkowanej |
| Typ: | Cewka stalowa, cewka ze stali ocynkowanej elektrycznie |
Spawanie Cewka ze stali ocynkowanej SPCC DX51D 2500 mm Cewka ze stali powlekanej kolorem
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa, cewka ze stali ocynkowanej elektrycznie |
| Technika: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
Walcowana na zimno cewka ze stali ocynkowanej węglowej SS400 Q235 S355J1 Ocynkowana
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Stopień: | Cewka ze stali ocynkowanej |
| Technika: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
SUS202 Blacha ze stali nierdzewnej 6000 mm 304 Polerowana 2b 2 mm
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Termin płatności: | L/CT/T (30% depozytu) |
Blacha ze stali nierdzewnej 4x8 201 304 316 2B Blacha SS z polerowaną powierzchnią
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Termin płatności: | L/CT/T (30% depozytu) |
BA Blacha ze stali nierdzewnej 316L 2B Powierzchnia Blacha ze stali nierdzewnej 316 o grubości 2 mm
| Gęstość: | 0,1-3mm, 3-100mm |
|---|---|
| Opakowanie: | PVC + wodoodporny papier + drewniana obudowa |
| Rodzaj: | Płyta |
Rura ze stali nierdzewnej 310S 321 25MM Stal nierdzewna 316L sanitarna Astm A270
| Jakość: | Rury metalowe bez szwu 25 mm Rura sanitarna ze stali nierdzewnej Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł, schody, medycyna i przemysł spożywczy |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Rura bez szwu AiSi ERW Ss 316l ze stali nierdzewnej 304 S30815
| Jakość: | Rura bez szwu 316l Ss 316 5/16 "3/8" 1/2 "1/4 cala Rura ze stali nierdzewnej klasy 31 |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej: | ERW |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |

