Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
2B spiegel roestvrij staal plaatwerk 0,1 tot 3 mm 316ti roestvrij stalen plaat JIS
| Verpakking: | PVC + waterdicht papier + houten behuizing |
|---|---|
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
SS316L Inox staalplaat JIS ASTM 304 roestvrij staal spiegelafwerking
| Levertijd: | 7-15 dagen |
|---|---|
| Staalklasse: | 316L, 304 |
| Type: | Plaat |
3 mm tot 100 mm roestvrijstalen plaatwerk AISI 201 SUS304 10 mm dikke roestvrijstalen plaat
| Verpakking: | PVC + waterdicht papier + houten behuizing |
|---|---|
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Toepassing: | decoratie en vervaardiging |
SUS304 roestvrijstalen plaat 1000 mm Aisi 304 roestvrijstalen plaat 20 mm
| Verwerkingsdienst: | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, steken, snijden |
|---|---|
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Graad: | 300-serie |
Koudgetrokken naadloze roestvrijstalen buizen 304L 316 304 naadloze roestvrijstalen buizen
| Kwaliteit: | Koudgetrokken Naadloze Roestvrij staalbuis 3/4 Duim 3/8“ 5/16“ 5/8“ 304 304L 316 316L 310S 321 |
|---|---|
| Graad: | 300-serie |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
DIN GB 304 2b roestvast stalen plaat ASTM koudgewalste roestvast stalen plaat
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
3 mm 410 303 roestvrijstalen plaat BA Finish koudgewalste 304 roestvrijstalen plaat
| Toepassing: | decoratie en fabricage |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Type: | Plaat |
1 mm 304 316L 430 roestvrijstalen decoratieve plaat 2 mm dikke roestvrijstalen plaat AISI
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Toepassing: | decoratie en vervaardiging |
ASTM 3048 mm roestvrijstalen plaat 2B 4k oppervlak roestvrijstalen plaat
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
100 mm S32205 roestvrijstalen plaat JIS 3 mm dikke roestvrijstalen plaat
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Dikte: | 0.13mm, 3100mm |
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |

