Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
26 gauge roestvrijstalen spoel 2507 28 gauge zwart geborstelde snijspoel
| Kwaliteit: | 26 Maat 28 Maat 2507 het Zwarte Geborstelde de Rol van het Roestvrij staalblad Scheuren |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, het Snijden |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait, de Industrie, Bouw, Enz. |
Koudgewalste 304 roestvrij stalen spiraal roestvrij stalen strip 3 mm 4 mm
| Kwaliteit: | Ss Bladrol 304 430 410 409 Koudgewalste Gepolijste Roestvrij staalstroken 1mm 3mm |
|---|---|
| Levertijd: | 7-20 Werkdagen |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait, de Industrie, Bouw, Enz. |
321 409 410 Aangepaste roestvrijstalen spoelstrip op maat gesneden voor deuren
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
15 mm 20 mm 12 mm 10 mm Astm 304 roestvrijstalen spoel 430 410 316
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
202 201 301 420 430 2b Koudgewalst rolbroodje van roestvrij staal
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
2205 316l koudgewalste roestvrijstalen spoel 201 Slitting Ss 304 Strips
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
Glanz oppervlak Afwerking 409 roestvrij staal spoel 8K oppervlak
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
0.3mm-6.0mm Dikte 50 ft roestvrij staal spoel Hoogsterkte materialen
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
1000 mm-2000 mm breedte roestvrij staal gewalst plaat voor duurzaam materiaal
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
| moq: | 1 ton |
AISI HL BA roestvrijstalen spoelen 8K 0,3 mm-6,0 mm Voor industrieel gebruik
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
|---|---|
| Prijstermijn: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

