Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα QSTE420TM QSTE380TM 610 mm Επίπεδο πηνίο έλασης χάλυβα
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
AiSi 1,2mm Ήπιος Χάλυβας 0,8mm Ψυχρού Χάλυβας Χαμηλού Ανθρακούχου Χάλυβα
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Q235b Πηνίο χάλυβα GI Γαλβανισμένο χάλυβα εν θερμώ 2500mm Φύλλα με έγχρωμη επίστρωση JIS Ppgi
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα συγκόλλησης SPCC DX51D 2500mm Προβαμμένο έγχρωμο πηνίο χάλυβα με επίστρωση
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης, ψυχρής έλασης Θερμής έλασης |
Πηνίο ψυχρής έλασης από γαλβανισμένο χάλυβα άνθρακα SS400 Q235 S355J1 με επίστρωση ψευδαργύρου
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης, ψυχρής έλασης Θερμής έλασης |
SUS202 Ανοξείδωτη Λαμαρίνα 6000mm 304 Γυαλισμένη 2b 2mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ΒΑ/2Β/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Προθεσμία πληρωμής: | Ε/Ε Τ/Τ (30% προκαταβολή) |
Φύλλο 4x8 201 από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316 2B Γυαλισμένο φύλλο SS
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ΒΑ/2Β/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Προθεσμία πληρωμής: | Ε/Ε Τ/Τ (30% προκαταβολή) |
Φύλλο BA 316L από ανοξείδωτο χάλυβα 2B Επιφάνεια 2mm 316 Ανοξείδωτο φύλλο
| Δάχος: | 0.13mm, 3100mm |
|---|---|
| Συσκευή: | PVC+υδατοασφαλής χαρτί+ξυδέραιη θήκη |
| Τύπος: | Πλάκα |
310S 321 σωλήνας σωλήνων από ανοξείδωτο χάλυβα 25mm 316L από ανοξείδωτο χάλυβα Sanitary Astm A270
| Ποιότητα: | 25mm Χωρίς ραφή μεταλλικά σωλήνες Ατσάλι υγιεινές σωλήνες Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία, σκάλες, ιατρική και βιομηχανία τροφίμων |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
AiSi ERW Ss 316l σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 σωλήνας S30815
| Ποιότητα: | 316l SS 316 χωρίς συγκόλληση σωλήνας 5/16» 3/8» 1/2» σωλήνας 316 ανοξείδωτου 1/4 ίντσας βαθμός |
|---|---|
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης: | ΕΡΒ |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |

