Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
FOB Term roestvrij staalplaat spoel met 0,3 mm-6,0 mm dikte
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| moq: | 1 ton |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
ASTM BA roestvrij staal plaat spoelbreedte 1000 mm-2000 mm 0,3 mm-6,0 mm
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Breedte: | 1000mm2000mm |
0,6 mm 0,7 mm 316l roestvrij stalen plaat spoel koudgewalst staal 430 316ti
| Kwaliteit: | 10 X 3/4 12x12 16 de Maat Geborstelde Rol Warmgewalste 4x8 van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 1002000mm |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
321 roestvrijstalen plaatrol 24 x 48 24 x 36 zwart geanodiseerd 0,1 mm 316 316l
| Kwaliteit: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Zwarte Geanodiseerde Rol 304 304l 310 316 316l van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Staalklasse: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
0,6 mm 0,7 mm roestvrijstalen plaatspoel 316ti spoel voor architectuur
| Kwaliteit: | 10 X 3/4 12x12 16 de Maat Geborstelde Rol Warmgewalste 4x8 van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 1002000mm |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
0.1mm Dikte Roestvrije Rol Aisi 310s 316l 430 2205 904l
| Kwaliteit: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Zwarte Geanodiseerde Rol 304 304l 310 316 316l van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
2b 304 321 202 roestvrijstalen plaatrol warmgewalste plaatrol
| Kwaliteit: | 430 304 scheurde de Roestvrij staal Koudgewalste Rollenvlakte 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
Zwarte St37 St50 koolstofarme stalen spoel Warmgewalste stalen spoel Ss400 SS300
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
Q195 1045 koolstofstalen spoel 1,2 mm gegloeid warmgewalst opgerold staal
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
AISI roestvrij staal plaat roll spoel In 0,3 mm-6,0 mm dikte
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |

