Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
Z180 GI Staalrol 0,2 tot 4mm Gegalvaniseerde Staalplaat in Koudgewalste Rol Z275
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Type: | Staalrol, Electro-Galvanized Staalrol |
| Techniek: | Warmgewalst, koudgewalst warmgewalst |
SS304l 304 de Rol JIS Astm van het Roestvrij staalblad Warmgewalst Staal 20mm Rol
| Kwaliteit: | 304l 202 Roestvrij staal Warmgewalste Rol 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
S20C S35C koolstofstalen spoel S45C 1000 mm warmgewalst gebeitst
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
1,2 mm koolstofstalen spoel 4000 mm zwart gloeiend koudgewalst spoelstaal
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
SPCC SPCD GI Staalrol Gegalvaniseerde staalrol Ppgi pre geschilderde gegalvaniseerde staalplaat en rollen
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | Gegalvaniseerde Staalrol |
| Type: | Staalrol, Electro-Galvanized Staalrol |
Z120 GI Staalrol Gegalvaniseerde Ijzerplaatrol G30 G60 Dx51d Gegalvaniseerd Staal Heet Ondergedompeld
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | Gegalvaniseerde Staalrol |
| Type: | Staalrol, Electro-Galvanized Staalrol |
ASTM GI stalen spoel SGCC gegalvaniseerde stalen spoel SS400 DC01 verzinkt staal
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | Gegalvaniseerde Staalrol |
| Type: | Staalrol, Electro-Galvanized Staalrol |
ASTM A53 A192 Gegalvaniseerde stalen spoel 2 mm 4 mm voorgelakte koudgewalste stalen spoel
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | Gegalvaniseerde Staalrol |
| Type: | Staalrol, Electro-Galvanized Staalrol |
SS304 SS430 koudgewalste roestvrijstalen plaat in platte spleet 3 mm roestvrij staal 410
| Kwaliteit: | 430 304 scheurde de Roestvrij staal Koudgewalste Rollenvlakte 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
HRC CRC warmgewalste stalen spoel G550 S235JR Hr Cr
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Norm: | AiSi |

