همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel coil ] همخوانی داشتن 213 محصولات.
کویل فولاد کربنی QSTE420TM کویل فولادی تخت نورد شده 610 میلی متری QSTE380TM
| درخواست: | ساخت قطعات ساختاری خودرو و غیره |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد |
| ضخامت: | 0.8-1.2 میلی متر |
کویل فولادی ملایم 1.2 میلی متری AiSi 0.8 میلی متری فولاد کم کربن کاهش یافته سرد
| درخواست: | ساخت قطعات ساختاری خودرو و غیره |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد |
| ضخامت: | 0.8-1.2 میلی متر |
سیم پیچ فولادی Q235b GI کویل های فولادی گالوانیزه داغ 2500 میلی متری JIS Ppgi رنگی ورق های پوشش داده شده
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | کویل فولادی گالوانیزه |
| تایپ کنید: | کویل فولادی، کویل فولادی الکترو گالوانیزه |
سیم پیچ فولادی گالوانیزه جوش SPCC DX51D 2500 میلی متری از پیش رنگ آمیزی شده سیم پیچ فولادی با پوشش رنگی
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولادی، کویل فولادی الکترو گالوانیزه |
| تکنیک: | نورد گرم، نورد سرد نورد گرم |
کلاف فولاد گالوانیزه کربن نورد سرد SS400 Q235 S355J1 با روکش روی
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | کویل فولادی گالوانیزه |
| تکنیک: | نورد گرم، نورد سرد نورد گرم |
SUS202 فولاد ضد زنگ ورق فلز 6000mm 304 پولیش 2b 2mm
| نام محصول: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| سطح: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| مدت پرداخت: | L/C T/T (30٪ سپرده) |
4x8 201 ورق فولادی ضد زنگ 304 316 2B سطح صیقلی ورق SS
| نام محصول: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| سطح: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| شرایط پرداخت: | L/CT/T (30% سپرده) |
BA 316L Stainless Steel Sheet Metal 2B Surface 2mm 316 Stainless Steel Sheet
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر، 3-100 میلی متر |
|---|---|
| بسته بندی: | پی وی سی + کاغذ ضد آب + کیس چوبی |
| نوع: | بشقاب |
لوله استنلس استیل 310S 321 لوله 25 میلی متری 316L استنلس استیل بهداشتی Astm A270
| کیفیت: | لوله های فلزی بدون درز 25 میلی متری لوله بهداشتی فولادی ضد زنگ Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| درخواست: | صنعت، پله، دارو و صنایع غذایی |
| استاندارد: | JIS، AiSi، ASTM، GB، DIN، EN |
AiSi ERW Ss 316l لوله بدون درز فولاد ضد زنگ 304 لوله S30815
| کیفیت: | لوله بدون درز 316l Ss 316 5/16" 3/8" 1/2" 1/4 اینچ لوله فولادی ضد زنگ درجه 316 |
|---|---|
| نوع خط جوش: | ERW |
| استاندارد: | JIS، AiSi، ASTM، GB، DIN، EN |

