Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
QSTE420TM Karbon Çelik Rulo QSTE380TM 610mm Yassı Haddelenmiş Çelik Rulo
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
AiSi 1.2mm Hafif Çelik Rulo 0.8mm Soğuk Azaltılmış Düşük Karbonlu Çelik
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
Q235b GI Çelik Rulo Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulolar 2500mm JIS Ppgi Renkli Kaplı Levhalar
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
Kaynak SPCC Galvanizli Çelik Rulo DX51D 2500mm Boyalı Renk Kaplı Çelik Rulo
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
Soğuk Haddelenmiş Karbon Galvanizli Çelik Rulo SS400 Q235 S355J1 Çinko Kaplı
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
SUS202 Paslanmaz Çelik Sac 6000mm 304 Cilalı 2b 2mm
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ödeme koşulu: | L/CT/T (%30 Mevduat) |
4x8 201 Paslanmaz Çelik Sac 304 316 2B Parlak Yüzey SS Sac
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ödeme koşulu: | L/CT/T (%30 Mevduat) |
BA 316L Paslanmaz Çelik Sac 2B Yüzey 2mm 316 Paslanmaz Çelik Sac
| Kalınlığı: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
|---|---|
| Paketleme: | PVC + su geçirmez Kağıt + tahta sandık |
| Türü: | Plaka |
310S 321 Paslanmaz Çelik Boru Boru 25MM 316L Paslanmaz Çelik Sıhhi Astm A270
| Kalite: | 25mm Dikişsiz Metal Borular Paslanmaz Çelik Sıhhi Boru Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi,merdiven,ilaç ve Gıda Sanayi |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
AiSi ERW Ss 316l Dikişsiz Boru Paslanmaz Çelik 304 Boru S30815
| Kalite: | 316l Ss 316 Dikişsiz Boru 5/16" 3/8" 1/2" 1/4 İnç Paslanmaz Çelik Boru 316 Sınıfı |
|---|---|
| Kaynak hattı tipi: | ERW |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |

