Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
310S stalen ronde staaf 7 mm roestvrijstalen ronde staaf
| Type: | 7mm 8mm 9mm Ss Stevige Staaf 304 3mm van het Barroestvrije staal |
|---|---|
| Oorsprong: | Jiangsu China (Vasteland) |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
3000 mm DIN GB roestvrij staalplaat 304 2b ASTM 100 mm
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
2 mm 316 roestvrijstalen plaatwerk 8K afwerking 3048 mm 430 roestvrijstalen plaat
| Techniek: | koudgewalst, warmgewalst |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 3% |
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
ASME 14462 roestvrij staalnaadloze buizen en buizen 2205 SS 410
| Kwaliteit: | Asme 14462 2205 Duplexnaadloze buis 304 Ss 410 Naadloze Buizenronde |
|---|---|
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Staalklasse: | 300 Reeksen, 14462, 2205 |
SUS201 301 Roestvrij staal Heldere Ronde Bar Astm A276 S42000 SS304
| Type: | 201 301 302 Opgepoetste Roestvrij staal Ronde Bar Astm A276 SS304 316 430 904 |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
SUS305 120 mm stalen ronde staaf 309 ronde roestvrijstalen staaflassen
| Type: | 305 304l 309 Roestvrij staal 303 Rond Bar Buigend Lassen Decoiling |
|---|---|
| Haven: | Shanghai |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
8K 316 2000 mm stalen ronde staaf 3,5 mm roestvrijstalen staaf AiSi
| Type: | 310 316 316l-Roestvrij staal om Gebeëindigde Bars Heldere 2B Oppervlakte |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, het Snijden |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
A335 P11 stalen ronde staaf 60 mm roestvrijstalen ronde staaf
| Type: | 60mm 65mm 80mm A335 P11 Ronde Barss 316 Staaf 304 431 420 |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Ronde staaf van 904l A286 roestvrij staal
| Type: | Super Duplex 2507 Ronde Bar 420 van 904l A286 A4 416 Ss Ronde Bar |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, het Snijden |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
20MM 316L van de de Rol4x8 0.1mm SS 304 Rol van het Roestvrij staalblad het Blad van Inox
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |

