Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
Yüksek Verimli Paslanmaz Çelik Şerit 904l 309s 304 301 Yaylar İçin 20mm 50mm
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
201 202 410 Astm Paslanmaz Çelik Şerit Cilalı 1mm 2mm 3mm
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
2B SS317L Ss 310 Paslanmaz Çelik Katı Yuvarlak Çubuk 200mm Sıcak Haddelenmiş
| İsim: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kenar: | Freze Kenarı \ Yarık Kenar |
316l paslanmaz çelik levha bobini korozyona dayanıklı malzemeler
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
AISI Standart Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 1.5mm No 4
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
Astm Standart Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 6 mm Kalınlığı
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
Ağır Görevli 0.3mm Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 300 Serisi
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
AISI Standart 410 Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini Gelişmiş Yuvarlama
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
Ev Endüstrisi Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini Yüksek Performanslı
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
0.3mm-6.0mm paslanmaz çelik levha bobinin korozyon direnci performansı
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |

