Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
ASTM paslanmaz çelik levha bobini 304 Uzunluğu 1000mm-6000mm
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
2B JIS Paslanmaz çelik 409l Bobinler 0.3mm-6.0mm
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
DIN Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini No 4 Yüzeyi
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
GB standardıyla 2B Yüzey Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
Kalınlığı 0.3mm-6.0mm Paslanmaz Çelik Yaprak Bobin Ruloları 8K yüzeyli
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
Uzunluğu 1000mm-6000mm Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini CFR için Süresi ve Kalınlığı 0.3mm-6.0mm
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
JIS Standart Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini No.1 Yüzeyi 0.3mm-6.0mm Kalınlığı
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
1000mm-6000mm Uzunlukta paslanmaz çelik levha ruloları
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
2B Yüzey Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 1000mm-2000mm Genişliği
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
8K BA paslanmaz çelik levha bant bobini 1000mm-6000mm Ödeme ile vb.
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3MM-6.0MM |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

