Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
310S Çelik Yuvarlak Çubuk 7mm Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Tip: | 7mm 8mm 9mm Ss Yekpare Çubuk Paslanmaz Çelik Çubuk 304 3mm |
|---|---|
| Menşei: | Jiangsu Çin(Anakara) |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
3000mm DIN GB Paslanmaz Çelik Sac 304 2b ASTM 100mm
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
2mm 316 Paslanmaz Çelik Sac Metal 8K Kaplama 3048mm 430 Paslanmaz Çelik Levha
| Teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±3% |
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
ASME 14462 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Borular ve Tüpler 2205 SS 410
| Kalite: | Asme 14462 2205 Dubleks Dikişsiz Boru 304 Ss 410 Dikişsiz Borular Yuvarlak |
|---|---|
| Türü: | kaynaklı |
| Çelik sınıfı: | 300 Serisi, 14462, 2205 |
SUS201 301 Paslanmaz Çelik Parlak Yuvarlak Çubuk Astm A276 S42000 SS304
| Tip: | 201 301 302 Cilalı Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Astm A276 SS304 316 430 904 |
|---|---|
| Seviye: | 200 serisi 300 Serisi 400 serisi |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
SUS305 120mm Çelik Yuvarlak Çubuk 309 Yuvarlak Paslanmaz Çelik Çubuk Kaynak
| Tip: | 305 304l 309 Paslanmaz Çelik 303 Yuvarlak Çubuk Bükme Kaynak Açma |
|---|---|
| Liman: | Şangay |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
8K 316 2000mm Çelik Yuvarlak Çubuk 3,5 Mm Paslanmaz Çelik Çubuk AiSi
| Tip: | 310 316 316l Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuklar Parlak 2B Yüzey Bitmiş |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
A335 P11 Çelik Yuvarlak Çubuk 60mm Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Tip: | 60mm 65mm 80mm A335 P11 Yuvarlak Çubuk Ss 316 Çubuk 304 431 420 |
|---|---|
| Yüzey: | 2B |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
904l A286 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Tip: | 904l A286 A4 Süper Dubleks 2507 Yuvarlak Çubuk 420 416 Ss Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
20MM 316L Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 4x8 0.1mm SS 304 Bobin Inox Yaprak
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |

