Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
2B Ayna Paslanmaz Çelik Sac Metal 0.1 ila 3mm 316ti Paslanmaz Çelik Levha JIS
| Paketleme: | PVC + su geçirmez Kağıt + tahta sandık |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
SS316L Inox Çelik Sac JIS ASTM 304 Paslanmaz Çelik Ayna Kaplaması
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 316L, 304 |
| Türü: | Plaka |
3mm ila 100mm Paslanmaz Çelik Sac AISI 201 SUS304 10mm Kalın Paslanmaz Çelik Levha
| Paketleme: | PVC + su geçirmez Kağıt + tahta sandık |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
| Uygulama: | Dekorasyon ve İmalat |
SUS304 Paslanmaz Çelik Levha 1000mm Aisi 304 Paslanmaz Çelik Levha 20mm
| İşleme hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
|---|---|
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
| Sınıf: | 300 Serisi |
Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru 304L 316 304 Dikişsiz Paslanmaz Çelik Borular Tüpler
| Kalite: | Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru 3/4 İnç 3/8" 5/16" 5/8" 304 304L 316 316L 310S 321 |
|---|---|
| Sınıf: | 300 Serisi |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
DIN GB 304 2b Paslanmaz Çelik Sac ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
3mm 410 303 Paslanmaz Çelik Levha BA Finish Soğuk Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Sac
| Uygulama: | Dekorasyon ve İmalat |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
| Türü: | Plaka |
1mm 304 316L 430 Paslanmaz Çelik Dekoratif Levha 2mm Kalın Paslanmaz Çelik Levha AISI
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uygulama: | Dekorasyon ve İmalat |
ASTM 3048mm Paslanmaz Çelik Sac 2B 4k Yüzey Paslanmaz Levha
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
100mm S32205 Paslanmaz Çelik Sac JIS 3mm Kalın Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |

