Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
Z180 GI Çelik Rulo 0.2 ila 4mm Galvanizli Çelik Sac, Soğuk Haddelenmiş Z275
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
SS304l 304 Paslanmaz Çelik Sac Rulo JIS Astm Sıcak Haddelenmiş Çelik 20mm Rulo
| Kalite: | 304l 202 Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Rulo 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
S20C S35C Karbon Çelik Rulo S45C 1000mm Sıcak Haddelenmiş Turşu
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
1.2mm Karbon Çelik Rulo 4000mm Siyah Tavlama Soğuk Haddelenmiş Rulo Çelik
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
SPCC SPCD GI Çelik Rulo Galvanizli Çelik Rulo Ppgi Boyalı Galvanizli Sac Ve Rulolar
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
Z120 GI Çelik Rulo Galvanizli Demir Sac Rulo G30 G60 Dx51d Galvanizli Çelik Sıcak Daldırma
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
ASTM GI Çelik Rulo SGCC Galvanizli Çelik Rulo SS400 DC01 Çinko Kaplı Çelik
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
ASTM A53 A192 Galvanizli Çelik Rulo 2mm 4mm Boyalı Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
SS304 SS430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Rulo Düz Yarık 3mm Paslanmaz Çelik 410
| Kalite: | 430 304 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo Düz Yarık 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
HRC CRC Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo G550 S235JR Hr Cr
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Standart: | AiSi |

