Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
FOB Term 0.3mm-6.0mm kalınlığında paslanmaz çelik levha bobini
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
ASTM BA Paslanmaz Çelik Yaprak Bobin Genişliği 1000mm-2000mm 0.3mm-6.0mm
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
0.6mm 0.7mm 316l Paslanmaz Çelik Sac Rulo Soğuk Haddelenmiş Çelik 430 316ti
| Kalite: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Fırçalanmış Paslanmaz Sac Rulo Sıcak Haddelenmiş 4x8 |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000mm |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
321 Paslanmaz Çelik Sac Rulo 24 X 48 24 X 36 Siyah Eloksallı 0.1mm 316 316l
| Kalite: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Siyah Eloksallı Paslanmaz Sac Rulo 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
Mimarlık için 0.6mm 0.7mm Paslanmaz Çelik Sac Rulo 316ti Bobin
| Kalite: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Fırçalanmış Paslanmaz Sac Rulo Sıcak Haddelenmiş 4x8 |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000mm |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
0.1mm Kalınlık Paslanmaz Bobin Aisi 310s 316l 430 2205 904l
| Kalite: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Siyah Eloksallı Paslanmaz Sac Rulo 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
2b 304 321 202 Paslanmaz Sac Rulo Sıcak Haddelenmiş Sac Rulo
| Kalite: | 430 304 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo Düz Yarık 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
Siyah St37 St50 Düşük Karbonlu Çelik Rulo Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo Ss400 SS300
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
Q195 1045 Karbon Çelik Rulo 1.2mm Tavlanmış Sıcak Haddelenmiş Sarmal Çelik
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
AISI paslanmaz çelik levha rulo bobini 0.3mm-6.0mm kalınlığında
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |

