Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
AISI Standart Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 1.5mm No 4
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
ASTM paslanmaz çelik levha bobini 304 Uzunluğu 1000mm-6000mm
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
2B JIS Paslanmaz çelik 409l Bobinler 0.3mm-6.0mm
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
DIN Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini No 4 Yüzeyi
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
Uzunluğu 1000mm-6000mm Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini CFR için Süresi ve Kalınlığı 0.3mm-6.0mm
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
BA 316L Paslanmaz Çelik Sac 2B Yüzey 2mm 316 Paslanmaz Çelik Sac
| Kalınlığı: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
|---|---|
| Paketleme: | PVC + su geçirmez Kağıt + tahta sandık |
| Türü: | Plaka |
0.6mm 0.7mm 316l Paslanmaz Çelik Sac Rulo Soğuk Haddelenmiş Çelik 430 316ti
| Kalite: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Fırçalanmış Paslanmaz Sac Rulo Sıcak Haddelenmiş 4x8 |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000mm |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
AISI paslanmaz çelik levha rulo bobini 0.3mm-6.0mm kalınlığında
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
AISI Standart 410 Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini Gelişmiş Yuvarlama
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
Kalınlığı 0.3mm-6.0mm Paslanmaz Çelik Yaprak Bobin Ruloları 8K yüzeyli
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |

