Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
BA yüzeyi ile yüksek performanslı Ss304 bobini
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
2B Yüzey 430 Paslanmaz Bobin Kalınlığı 0.3mm-6.0mm
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
Din En10130 SPCC Ayrışma Çeliği Soğuk Haddelenmiş Rulo Haddelenmiş Yumuşak Çelik Dc01 St12
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Malzeme: | korten çeliği |
ASTM A1008 SFS Yüksek Karbonlu Çelik Şerit 0.25mm Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Standart: | AiSi |
SS904L 304 Sıcak Haddelenmiş Dikişsiz Çelik Boru 316 SS Dikişsiz Boru AiSi
| Kalite: | 904l 316 304l Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru Ss 304 Tüp |
|---|---|
| Sınıf: | 304/304L/316/316L |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
No 4 304 Ss Çizgi bobini 1000mm-6000mm Uzunluk Standart Paketleme
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
AISI 201 Paslanmaz Köşebent
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
20g PPGI Çatı Sayfası Oluklu 0.11mm Renkli Kaplamalı Profil Levhaları
| Uygulama: | İnşaat ve Sanayi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,11-0,8 mm |
| Genişlik: | 20-1250mm |

