Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
AISI HL BA paslanmaz çelik bobinleri 8K 0.3mm-6.0mm Endüstriyel kullanım için
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
HL 8K BA Paslanmaz Çelik Bobin Yaprak 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
Soğuk olarak yuvarlanmış BA Paslanmaz Çelik Bobin 430 GB 20mm - 1250mm Özel
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
DIN JIS paslanmaz çelik bobin levhası 2B BA 8K L / C ödemesiyle 1000mm-2000mm
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
BA Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 8K Yüzey FOB Terimi 1000mm-2000mm
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| MOQ: | 1 ton |
202 201 301 420 430 2b Paslanmaz Çelik Rulo Soğuk Haddelenmiş
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
26 Ayar Paslanmaz Çelik Rulo 2507 28 Ayar Siyah Fırçalı Dilme Bobini
| Kalite: | 26 Ayar 28 Ayar 2507 Siyah Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac Rulo Dilme |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
| Uygulama: | Endüstri, mimari, dekorasyon, Endüstri, İnşaat, vb. |
Soğuk Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Rulo Paslanmaz Çelik Şerit 3mm 4mm
| Kalite: | Ss Sac Rulo 304 430 410 409 Soğuk Haddelenmiş Cilalı Paslanmaz Çelik Şeritler 1mm 3mm |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 iş günü |
| Uygulama: | Endüstri, mimari, dekorasyon, Endüstri, İnşaat, vb. |
321 409 410 Kapılar İçin Özel Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
15mm 20mm 12mm 10mm Astm 304 Paslanmaz Çelik Rulo 430 410 316
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |

