Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
0.3mm - 6.0mm paslanmaz çelik sarmal yaprak BA yüzeyi ile 8K
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
BA 201 Astm 304 Paslanmaz Sac Rulo 0.3mm-3mm Levha Rulo
| Kalite: | 304l 202 Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Rulo 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
304 0,3 mm paslanmaz çelik levha bobini No 1 yüzeyi ile
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
DIN Standart Paslanmaz Çelik Bobin Yaprak 0.3mm-6.0mm 1000mm-2000mm
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
4x8 201 Paslanmaz Çelik Sac 304 316 2B Parlak Yüzey SS Sac
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ödeme koşulu: | L/CT/T (%30 Mevduat) |
0.1MM SUS316 Paslanmaz Çelik Rulo 304 Ayna 2B No.4 Bitmiş Karo Şeridi
| Kalite: | 410 316 304 Paslanmaz Çelik Yarık Bobin Sıcak Haddelenmiş Prime 2B No.4 Bitmiş Fayans Şeridi |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
| Yüzey: | 2B |
4x8 12x12 Paslanmaz Çelik Sac Rulo 10X3/4 16 Ayar Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Kabartma/Altın/Pembe Altın/Siyah Altın |
| Standart: | ASTM |
8K 300 Serisi paslanmaz ASTM, cilalanmış soğuk olarak yuvarlanmış çelik sarmal
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
HL Malzeme Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3MM-6.0MM |
| MOQ: | 1 ton |
BA Slit Edge Paslanmaz Çelik Metal Şeritleri, Hassas Çelik Şeritler
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
|---|---|
| Kaynağı: | ÇIN |
| Minimum sipariş: | 1 ton |

