همه محصولات
کلید واژه ها [ ba stainless steel coil ] همخوانی داشتن 168 محصولات.
AISI استاندارد فلز فولاد ضد زنگ 1.5mm No 4
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
| طول: | 1000mm-6000mm |
ASTM فولاد ضد زنگ ورق کویل 304 طول 1000mm-6000mm
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
2B JIS فولاد ضد زنگ 409l کویل 0.3mm-6.0mm
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
سطح ورق فولاد ضد زنگ DIN No 4
| سطح: | 2B، BA، نه.1نه4، HL، 8K، و غیره |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
طول 1000mm-6000mm سیم پیچ ورق فولاد ضد زنگ برای مدت زمان CFR و ضخامت 0.3mm-6.0mm
| طول: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
BA 316L Stainless Steel Sheet Metal 2B Surface 2mm 316 Stainless Steel Sheet
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر، 3-100 میلی متر |
|---|---|
| بسته بندی: | پی وی سی + کاغذ ضد آب + کیس چوبی |
| نوع: | بشقاب |
0.6 میلی متر 0.7 میلی متر 316 لیتر ورق فولاد ضد زنگ کویل نورد سرد فولاد 430 316ti
| کیفیت: | 10 X 3/4 12x12 16 گیج برس خورده ورق فولادی ضد زنگ ورق گرم نورد شده 4x8 |
|---|---|
| عرض: | 100-2000 میلی متر |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
AISI فولاد ضد زنگ ورق رول کویل در 0.3mm-6.0mm ضخامت
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
| طول: | 1000mm-6000mm |
AISI استاندارد 410 فولاد ضد زنگ ورق کویل رولینگ پیشرفته
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
ضخامت 0.3mm-6.0mm فولاد ضد زنگ با سطح 8K
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |

