Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
1000mm-6000mm Uzunlukta paslanmaz çelik levha ruloları
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
Mimarlık için 0.6mm 0.7mm Paslanmaz Çelik Sac Rulo 316ti Bobin
| Kalite: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Fırçalanmış Paslanmaz Sac Rulo Sıcak Haddelenmiş 4x8 |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000mm |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
2b 304 321 202 Paslanmaz Sac Rulo Sıcak Haddelenmiş Sac Rulo
| Kalite: | 430 304 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo Düz Yarık 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
SS304l 304 Paslanmaz Çelik Sac Rulo JIS Astm Sıcak Haddelenmiş Çelik 20mm Rulo
| Kalite: | 304l 202 Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Rulo 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
S20C S35C Karbon Çelik Rulo S45C 1000mm Sıcak Haddelenmiş Turşu
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
SS304 SS430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Rulo Düz Yarık 3mm Paslanmaz Çelik 410
| Kalite: | 430 304 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo Düz Yarık 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
HRC CRC Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo G550 S235JR Hr Cr
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Standart: | AiSi |
3mm 410 303 Paslanmaz Çelik Levha BA Finish Soğuk Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Sac
| Uygulama: | Dekorasyon ve İmalat |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
| Türü: | Plaka |
100mm S32205 Paslanmaz Çelik Sac JIS 3mm Kalın Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
321 Paslanmaz Çelik Sac Rulo 24 X 48 24 X 36 Siyah Eloksallı 0.1mm 316 316l
| Kalite: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Siyah Eloksallı Paslanmaz Sac Rulo 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |

