All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
AISI Standard Stainless Steel Sheet Coil 1.5mm No 4
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Package: | Standard Export Packing |
| Length: | 1000mm-6000mm |
ASTM Stainless Steel Sheet Coil 304 Length 1000mm-6000mm
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Material: | Stainless Steel |
2B JIS Stainless Steel 409l Coils 0.3mm-6.0mm
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
DIN Stainless Steel Sheet Coil No 4 Surface
| Surface: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Etc |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
Length 1000mm-6000mm Stainless Steel Sheet Coil for CFR Term and Thickness 0.3mm-6.0mm
| Length: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Width: | 1000mm-2000mm |
BA 316L Stainless Steel Sheet Metal 2B Surface 2mm 316 Stainless Steel Sheet
| Thickness: | 0.1-3mm, 3-100mm |
|---|---|
| Packing: | PVC+waterproof Paper+wooden Case |
| Type: | Plate |
0.6mm 0.7mm 316l Stainless Steel Sheet Coil Cold Rolled Steel 430 316ti
| Quality: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Brushed Stainless Steel Sheet Coil Hot Rolled 4x8 |
|---|---|
| Width: | 100-2000mm |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
AISI Stainless Steel Sheet Roll Coil In 0.3mm-6.0mm Thickness
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
| Length: | 1000mm-6000mm |
AISI Standard 410 Stainless Steel Sheet Coil Advanced Rolling
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
Thickness 0.3mm-6.0mm Stainless Steel Sheet Coil Rolls With 8K Surface
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |

