Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
0.1mm Kalınlık Paslanmaz Bobin Aisi 310s 316l 430 2205 904l
| Kalite: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Siyah Eloksallı Paslanmaz Sac Rulo 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
Siyah St37 St50 Düşük Karbonlu Çelik Rulo Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo Ss400 SS300
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
Q195 1045 Karbon Çelik Rulo 1.2mm Tavlanmış Sıcak Haddelenmiş Sarmal Çelik
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
2B Ayna Paslanmaz Çelik Sac Metal 0.1 ila 3mm 316ti Paslanmaz Çelik Levha JIS
| Paketleme: | PVC + su geçirmez Kağıt + tahta sandık |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
SS316L Inox Çelik Sac JIS ASTM 304 Paslanmaz Çelik Ayna Kaplaması
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 316L, 304 |
| Türü: | Plaka |
AiSi ERW Ss 316l Dikişsiz Boru Paslanmaz Çelik 304 Boru S30815
| Kalite: | 316l Ss 316 Dikişsiz Boru 5/16" 3/8" 1/2" 1/4 İnç Paslanmaz Çelik Boru 316 Sınıfı |
|---|---|
| Kaynak hattı tipi: | ERW |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
QSTE420TM Karbon Çelik Rulo QSTE380TM 610mm Yassı Haddelenmiş Çelik Rulo
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
AiSi 1.2mm Hafif Çelik Rulo 0.8mm Soğuk Azaltılmış Düşük Karbonlu Çelik
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
1.2mm Karbon Çelik Rulo 4000mm Siyah Tavlama Soğuk Haddelenmiş Rulo Çelik
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
1mm 304 316L 430 Paslanmaz Çelik Dekoratif Levha 2mm Kalın Paslanmaz Çelik Levha AISI
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uygulama: | Dekorasyon ve İmalat |

