Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
2B SS317L Ss 310 Paslanmaz Çelik Katı Yuvarlak Çubuk 200mm Sıcak Haddelenmiş
| İsim: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kenar: | Freze Kenarı \ Yarık Kenar |
Ağır Görevli 0.3mm Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 300 Serisi
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
316l paslanmaz çelik levha bobini korozyona dayanıklı malzemeler
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
JIS Standart Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini No.1 Yüzeyi 0.3mm-6.0mm Kalınlığı
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
Ev Endüstrisi Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini Yüksek Performanslı
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
Astm Standart Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 6 mm Kalınlığı
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
2B Yüzey Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 1000mm-2000mm Genişliği
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
0.3mm-6.0mm paslanmaz çelik levha bobinin korozyon direnci performansı
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
FOB Term 0.3mm-6.0mm kalınlığında paslanmaz çelik levha bobini
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
GB standardıyla 2B Yüzey Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |

