Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
AISI standaard roestvrijstalen plaat spoel 1,5 mm nr. 4
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Pakket: | standaardverpakking voor uitvoer |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
ASTM roestvrij staal plaat spoel 304 Lengte 1000 mm-6000 mm
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
2B JIS roestvrij staal 409l spoelen 0,3 mm-6,0 mm
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
DIN roestvrij staalplaat spoel nr. 4
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
Lange 1000 mm-6000 mm roestvrij staal plaat spoel voor CFR Term en dikte 0,3 mm-6,0 mm
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
0,6 mm 0,7 mm 316l roestvrij stalen plaat spoel koudgewalst staal 430 316ti
| Kwaliteit: | 10 X 3/4 12x12 16 de Maat Geborstelde Rol Warmgewalste 4x8 van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 1002000mm |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
AISI roestvrij staal plaat roll spoel In 0,3 mm-6,0 mm dikte
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
BA 316L roestvast stalen plaat 2B oppervlak 2 mm 316 roestvast stalen plaat
| Dikte: | 0.13mm, 3100mm |
|---|---|
| Verpakking: | PVC + waterdicht papier + houten behuizing |
| Type: | Plaat |
AISI-standaard 410 roestvrij staalplaat spoel geavanceerd rollen
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
Dikte 0,3 mm-6,0 mm roestvrij staal plaat spoel rollen met 8K oppervlak
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |

