Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
AISI Standardowa cebula z blachy ze stali nierdzewnej 1,5 mm nr 4
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
Węzeł ze stali nierdzewnej ASTM 304 Długość 1000 mm-6000 mm
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
2B JIS Stal nierdzewna 409l Zwoje 0,3 mm-6,0 mm
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
Powierzchnia koła blatu ze stali nierdzewnej DIN nr 4
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
Długość 1000mm-6000mm Wleśnia z blachy ze stali nierdzewnej dla CFR Termin i grubość 0,3mm-6,0mm
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
BA Blacha ze stali nierdzewnej 316L 2B Powierzchnia Blacha ze stali nierdzewnej 316 o grubości 2 mm
| Gęstość: | 0,1-3mm, 3-100mm |
|---|---|
| Opakowanie: | PVC + wodoodporny papier + drewniana obudowa |
| Rodzaj: | Płyta |
0,6 mm 0,7 mm Cewka ze stali nierdzewnej 316l Stal walcowana na zimno 430 316ti
| Jakość: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej Cewka walcowana na gorąco 4x8 |
|---|---|
| Szerokość: | 100-2000 mm |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
AISI Wlewy rolkowe z blachy ze stali nierdzewnej o grubości 0,3-6,0 mm
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
Standardy AISI 410 Wlewy z blachy ze stali nierdzewnej z zaawansowanym walcowaniem
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
Gęstość 0,3 mm-6,0 mm Wrębki ze stali nierdzewnej z powierzchnią 8K
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |

