Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
2B Επιφανειακή τροχιά φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα με πρότυπο GB
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Ειδικότερα, η ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Πακέτο: | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Αστέρας από χαλύβδινο χαλύβδινο 304 μήκος 1000 mm-6000 mm
| Δάχος: | 0.3-6mm |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
DIN Επεξεργασία χαρτιού από ανοξείδωτο χάλυβα
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
Διάστημα 1000mm-6000mm Στυλοειδή φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα για CFR Χρόνος και πάχος 0,3mm-6,0mm
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
Φύλλο BA 316L από ανοξείδωτο χάλυβα 2B Επιφάνεια 2mm 316 Ανοξείδωτο φύλλο
| Δάχος: | 0.13mm, 3100mm |
|---|---|
| Συσκευή: | PVC+υδατοασφαλής χαρτί+ξυδέραιη θήκη |
| Τύπος: | Πλάκα |
Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 0,6mm 0,7mm 316l ψυχρής έλασης 430 316ti
| Ποιότητα: | 10 X 3/4 βουρτσισμένη σπείρα φύλλων ανοξείδωτου 12x12 16 μετρητής καυτή - κυλημένο 4x8 |
|---|---|
| Πλάτος: | 1002000mm |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Αργυρόχρωμο χάλυβα σε φύλλα με πάχος 0,3-6 mm
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Πρότυπο AISI 410 Επικαιροποιημένη έλικα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
Μονάδα στρογγυλοειδούς χαλύβδου από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,3 mm έως 6,0 mm με επιφάνεια 8K
| Δάχος: | 0.3-6mm |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |

