Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
AISI BA Ss 304 Yuvarlak Çubuk Soğuk Çekilmiş Parlak 6mm 316 Paslanmaz Çelik Çubuk
| Tip: | 321 330 410 309s 316l Tıbbi Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Soğuk Çekilmiş Parlak Çubuk |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek Kaliteli Muayene |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
SUS202 Paslanmaz Çelik Sac 6000mm 304 Cilalı 2b 2mm
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ödeme koşulu: | L/CT/T (%30 Mevduat) |
3mm ila 100mm Paslanmaz Çelik Sac AISI 201 SUS304 10mm Kalın Paslanmaz Çelik Levha
| Paketleme: | PVC + su geçirmez Kağıt + tahta sandık |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
| Uygulama: | Dekorasyon ve İmalat |
DIN GB 304 2b Paslanmaz Çelik Sac ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
SUS304 Paslanmaz Çelik Levha 1000mm Aisi 304 Paslanmaz Çelik Levha 20mm
| İşleme hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
|---|---|
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
| Sınıf: | 300 Serisi |
SS316l Paslanmaz Çelik Boru Boru 1/4 İnç 1/2 5/8 304 Dikişsiz Boru Çelik
| Kalite: | 316l Ss 316 Dikişsiz Boru 5/16" 3/8" 1/2" 1/4 İnç Paslanmaz Çelik Boru 316 Sınıfı |
|---|---|
| Kaynak hattı tipi: | ERW |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
3000mm DIN GB Paslanmaz Çelik Sac 304 2b ASTM 100mm
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
2mm 316 Paslanmaz Çelik Sac Metal 8K Kaplama 3048mm 430 Paslanmaz Çelik Levha
| Teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±3% |
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
ASTM 3048mm Paslanmaz Çelik Sac 2B 4k Yüzey Paslanmaz Levha
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
SUS201 301 Paslanmaz Çelik Parlak Yuvarlak Çubuk Astm A276 S42000 SS304
| Tip: | 201 301 302 Cilalı Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Astm A276 SS304 316 430 904 |
|---|---|
| Seviye: | 200 serisi 300 Serisi 400 serisi |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |

