Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
2B SS317L Ss 310 από ανοξείδωτο χάλυβα συμπαγής στρογγυλή ράβδος 200mm θερμής έλασης
| Όνομα: | σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Άκρη: | Η άκρη \ μύλων έσκισε την άκρη |
Βαρύ 0.3mm Ατσάλινη Σκουπιδοειδή Σειρά 300
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Υλικά ανθεκτικά στη διάβρωση
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
Επίδραση του JIS στο περιβάλλον των υλικών
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
Οικιακές βιομηχανίες Ατσάλινη ίνα με υψηλή απόδοση
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
Αστμ Πρότυπο χαλύβδινο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 6 mm πάχος
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
2B Επιφανειακή τροχιά φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 1000 mm-2000 mm πλάτος
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
0.3mm-6.0mm Αντίσταση στη διάβρωση της τροχιάς φύλλου ανοξείδωτου χάλυβα
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
FOB Τροποποιημένη τροχιά φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,3 mm-6,0 mm
| Όρος τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Επικαιροποίηση: | 1 τόνος |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
2B Επιφανειακή τροχιά φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα με πρότυπο GB
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |

