Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
Uzunluğu 1000mm-6000mm 304l Paslanmaz Çelik Bobin Kalınlığı 0.3mm-6.0mm 8K
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
Kalıcı malzeme için 1000mm-2000mm genişliğinde paslanmaz çelik sarmalı levha
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
| MOQ: | 1 ton |
0.3mm-6.0mm Kalınlığı 50 Ft Paslanmaz Çelik Bobin Yüksek Güçlü Malzemeler
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
2205 Paslanmaz Çelik Rulo ASTM Cilalı 201 Paslanmaz Şerit Rulo 316 316L 410
| Kalite: | Ticari Renkli Paslanmaz Çelik Sac Rulo Cilalı 2205 20g ASTM 201 304L 316 316L 410 |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | CIF CFR FOB EX-İŞ |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
JIS Standart Paslanmaz Çelik Bobinleri 1000mm-2000mm Genişliği MOQ 1 Ton HL 2B
| Genişlik: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| MOQ: | 1 ton |
1000mm-2000mm Genişliği Soğuk Dökme Paslanmaz Çelik Bobin 316 1000mm-6000mm Uzunluğu
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
BA Poliş 304 Paslanmaz Çelik Bobin 2B 430 904L İnşaat için
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
AISI HL SS 304 600mm - 1250mm sıcak vallası paslanmaz çelik bobini
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
BA 201 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Rulo 310S 600mm - 1250mm Genişlik
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
JIS SS 304 paslanmaz çelik bobin ayna yüzeyi 304L 304H 0.1 - 20 MM
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |

