Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
2B SS317L Ss 310 Stalowy okrągły pręt ze stali nierdzewnej 200 mm Walcowany na gorąco
| Nazwa: | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Krawędź: | Krawędź frezowania \ Krawędź szczeliny |
Ciężko działający 0,3 mm koło blach ze stali nierdzewnej serii 300
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
316l Płyty ze stali nierdzewnej
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
JIS Standardowa cebula blachy ze stali nierdzewnej nr 1 Powierzchnia 0,3-6,0 mm Grubość
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
Przemysł gospodarstwa domowego Szpilka z blachy ze stali nierdzewnej Wysokiej wydajności
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
Astm Standardowa cebula ze stali nierdzewnej grubość 6 mm
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
2B Powierzchniowa cebula z blachy ze stali nierdzewnej szerokość 1000 mm-2000 mm
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
0.3mm-6.0mm Wyniki odporności na korozję cewki blachy ze stali nierdzewnej
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
FOB Term Wleśnia z blachy ze stali nierdzewnej o grubości 0,3 mm-6,0 mm
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
2B Powierzchniowa cebula ze stali nierdzewnej ze standardem GB
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |

