Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
2B SS317L Ss 310 roestvrijstalen massieve ronde staaf 200 mm warmgewalst
| Naam: | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalste Warmgewalst |
| Rand: | De molenrand \ scheurde Rand |
Heavy Duty 0,3 mm roestvrij staal plaat spoel 300 serie
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
316l Roestvrij staal plaat spoel Corrosiebestendige materialen
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
JIS standaard roestvrijstalen plaat spoel nr. 1 Oppervlak 0,3 mm-6,0 mm Dikte
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
Huishoudelijke industrie roestvrij staalplaat spoel hoge prestaties
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
Astm Standaard roestvrijstalen plaat spoel 6 mm dikte
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
2B Oppervlakte roestvrij staalplaat spoel 1000 mm-2000 mm Breedte
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
0.3 mm-6.0 mm roestvrij staalplaat spoel Corrosieweerstand prestaties
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
FOB Term roestvrij staalplaat spoel met 0,3 mm-6,0 mm dikte
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| moq: | 1 ton |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
2B-oppervlakte van roestvrij staal met GB-standaard
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
|---|---|
| Pakket: | Standaardverpakking voor uitvoer |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |

