همه محصولات
کلید واژه ها [ ba stainless steel coil ] همخوانی داشتن 168 محصولات.
میله گرد جامد 2B SS317L Ss 310 فولاد ضد زنگ 200 میلی متر نورد گرم
| نام: | کویل فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد نورد گرم |
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب\لبه شکاف |
کار سنگین 0.3mm فولاد ضد زنگ ورق کویل 300 سری
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
مواد مقاوم به خوردگی از فولاد ضد زنگ
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| سطح: | 2B، BA، نه.1نه4، HL، 8K، و غیره |
JIS استاندارد فلز ضد زنگ ورق کویل شماره 1 سطح 0.3mm-6.0mm ضخامت
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
|---|---|
| سطح: | 2B، BA، نه.1نه4، HL، 8K، و غیره |
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
صنایع خانگی فولاد ضد زنگ ورق کویل عملکرد بالا
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
|---|---|
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
Astm استاندارد فولاد ضد زنگ ورق کویل 6mm ضخامت
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
2B سطح فولاد ضد زنگ ورق کویل 1000mm-2000mm عرض
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
|---|---|
| سطح: | 2B، BA، نه.1نه4، HL، 8K، و غیره |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
0.3mm-6.0mm مقاومت در برابر خوردگی ورق فولاد ضد زنگ
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
|---|---|
| سطح: | 2B، BA، نه.1نه4، HL، 8K، و غیره |
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
FOB مدت سیم پیچ ورق فولاد ضد زنگ با ضخامت 0.3mm-6.0mm
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
2B سطح سیم پیچ ورق فولاد ضد زنگ با استاندارد GB
| عرض: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |

