Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
SUS305 120mm Çelik Yuvarlak Çubuk 309 Yuvarlak Paslanmaz Çelik Çubuk Kaynak
| Tip: | 305 304l 309 Paslanmaz Çelik 303 Yuvarlak Çubuk Bükme Kaynak Açma |
|---|---|
| Liman: | Şangay |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
56mm 8K Ss 316l Yuvarlak Çubuk Paslanmaz Çelik 303 500mm Rulo Açma Delme
| Tip: | 56mm 50mm 30mm Paslanmaz Çelik 304l Yuvarlak Çubuklar 200 Serisi 300 Serisi 400 Serisi |
|---|---|
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 12mm 20mm ASTM 201 SUS 310S 10mm Paslanmaz Çelik Çubuk
| Tip: | 5/8" 5/16" 7/16" 12mm SS Çubuk 1200mm ASTM 201 304 SUS 310S 316L 410 316 SS Çubuk |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
A335 P11 Çelik Yuvarlak Çubuk 60mm Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Tip: | 60mm 65mm 80mm A335 P11 Yuvarlak Çubuk Ss 316 Çubuk 304 431 420 |
|---|---|
| Yüzey: | 2B |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
310S Çelik Yuvarlak Çubuk 7mm Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Tip: | 7mm 8mm 9mm Ss Yekpare Çubuk Paslanmaz Çelik Çubuk 304 3mm |
|---|---|
| Menşei: | Jiangsu Çin(Anakara) |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
904l A286 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Tip: | 904l A286 A4 Süper Dubleks 2507 Yuvarlak Çubuk 420 416 Ss Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Çeşitli kullanımlar için DIN standardında çok yönlü paslanmaz çelik tabaka
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
No 1 Yüzey Paslanmaz Çelik Kalıp 400 Serisi
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
| MOQ: | 1 ton |
1000mm-6000mm uzunluğundaki paslanmaz çelik levha bobini
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
HL Yüzey Paslanmaz Çelik Çubuk Bobin Genişi 1000mm-2000mm Kalınlığı 0.3mm-6.0mm
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |

