Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
İnşaat Malzemeleri Astm Paslanmaz çelik levha 2 mm kalınlığında
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| MOQ: | 1 ton |
ASTM Standart Paslanmaz Çelik Yaprak Bobin Genişliği 1000mm-2000mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
8K Yüzey Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 409l JIS
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şerit 304 304L 309S 316 316L 409 410s 410 Kapılar İçin
| Ambalaj bilgileri: | Standart Denize layık ambalaj veya özelleştirilmiş paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 iş günü |
| Yetenek temini: | Ayda 5000 Ton/Ton |
Q235 Q235B Rulo İçi Sıcak Haddelenmiş Çelik Bule Tavlı Sıcak Haddelenmiş Çelik
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
40mm 42mm Çelik Yuvarlak Çubuk 12mm Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Yarım Yuvarlak Ss 310 Kaynak Teli
| Tip: | 14mm 12mm 10mm Yarım Yuvarlak Paslanmaz Çelik Çubuk 40mm 42mm 50mm 90mm |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15-21 gün |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
2 İnç 8mm Çelik Yuvarlak Çubuk 9mm Metrik 316 Paslanmaz Çelik SS Kaynak Çubuğu
| Tip: | 3/8" 2 İnç Metrik Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm |
|---|---|
| Yüzey: | 2B |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Uzunluğu 1000mm-6000mm Ss Yaprak Bobini AISI Standartı
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
Standart Ss 304 Bobin 8k Yüzey İnşaat Sanayi için
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
Otomobil Endüstrisi Bobin Paslanmaz Korozyona Karşı
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |

