Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
SUS305 120mm Stalowy pręt okrągły 309 Okrągły pręt spawalniczy ze stali nierdzewnej
| Typ: | 305 304l 309 Stal nierdzewna 303 Okrągły pręt Gięcie Spawanie Rozwijanie |
|---|---|
| Port: | Szanghaj |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
56mm 8K Ss 316l Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 303 500mm Odwijanie Wykrawanie
| Typ: | 56mm 50mm 30mm Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej 304l Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
|---|---|
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Pręt okrągły ze stali nierdzewnej 12 mm 20 mm ASTM 201 SUS 310S 10 mm Pręt ze stali nierdzewnej
| Typ: | 5/8" 5/16" 7/16" 12mm pręt ze stali nierdzewnej 1200mm ASTM 201 304 SUS 310S 316L 410 |
|---|---|
| Gatunek stali: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
A335 P11 Stalowy pręt okrągły 60 mm Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
| Typ: | 60mm 65mm 80mm A335 P11 Pręt okrągły Ss 316 Pręt 304 431 420 |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Pręt okrągły ze stali 310S Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 7 mm
| Typ: | 7mm 8mm 9mm Ss Solid Bar Pręt ze stali nierdzewnej 304 3mm |
|---|---|
| Pochodzenie: | Jiangsu Chiny (kontynent) |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 904l A286
| Typ: | 904l A286 A4 Super Duplex 2507 Okrągły pręt 420 416 Ss Okrągły pręt |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Uniwersalne blachy ze stali nierdzewnej w standardzie DIN do różnych zastosowań
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
No 1 Surface stainless steel sheet coil serii 400
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| MOQ: | 1 tona |
Węzeł z blachy ze stali nierdzewnej o długości 1000-6000 mm
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
HL Powierzchnia ze stali nierdzewnej szerokość cewki 1000 mm-2000 mm grubość 0,3 mm-6,0 mm
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |

