Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
SUS305 120 mm stalen ronde staaf 309 ronde roestvrijstalen staaflassen
| Type: | 305 304l 309 Roestvrij staal 303 Rond Bar Buigend Lassen Decoiling |
|---|---|
| Haven: | Shanghai |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
56 mm 8K Ss 316l ronde staaf roestvrij staal 303 500 mm Decoiling ponsen
| Type: | 56mm 50mm 30mm Roestvrij staal 304l om Bars 200 Reeksen 300 Reeksen 400 Reeksen |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Roestvrijstalen ronde staaf 12 mm 20 mm ASTM 201 SUS 310S 10 mm roestvrijstalen staaf
| Type: | 5/8“ 5/16“ 7/16“ 12mm Ss Staaf 1200mm ASTM 201 304 SUS 310S 316 Ss van 316L 410 Bar |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
A335 P11 stalen ronde staaf 60 mm roestvrijstalen ronde staaf
| Type: | 60mm 65mm 80mm A335 P11 Ronde Barss 316 Staaf 304 431 420 |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
310S stalen ronde staaf 7 mm roestvrijstalen ronde staaf
| Type: | 7mm 8mm 9mm Ss Stevige Staaf 304 3mm van het Barroestvrije staal |
|---|---|
| Oorsprong: | Jiangsu China (Vasteland) |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Ronde staaf van 904l A286 roestvrij staal
| Type: | Super Duplex 2507 Ronde Bar 420 van 904l A286 A4 416 Ss Ronde Bar |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, het Snijden |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Veelzijdige roestvrijstalen platen in DIN-norm voor verschillende toepassingen
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
No. 1 Oppervlakte roestvrij staal plaat spoel 400 serie
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| MOQ: | 1 ton |
Stainless Steel Sheet Coil met een lengte van 1000 mm tot 6000 mm
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
HL Oppervlak roestvrij staal strip spoel Breedte 1000mm-2000mm Dikte 0,3mm-6,0mm
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |

