Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
AISI 304 paslanmaz çelik bükme bobini 430 904L HL 8K 2D 1D
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
EN Paslanmaz çelik düz rulo uzunluğu 1000mm-6000mm
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
AISI Sınıf 400 Serisi Paslanmaz Çelik Yaprak Metal 1000mm-2000mm Genişliği
| Yüzey finişi: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
8K 10 X 3/4 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo 12x12 16 Ayar Paslanmaz Çelik Sac
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Kabartma/Altın/Pembe Altın/Siyah Altın |
| Standart: | ASTM |
Uzunluk 1000mm-6000mm 3mm Paslanmaz Çelik Yaprak Metal Dekorasyon Özelliklendirilebilir Malzeme
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.05mm-3mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
SUS410 316L Paslanmaz Çelik L Metal 301L S30815 Metal Köşebent
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Kaynak Paslanmaz Çelik Yapısal Bölümler Eşit Paslanmaz Çelik Köşebent 304 304N S32305 410 204C3
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Tıbbi 430 Paslanmaz Çelik Taş Taş Sıcak Yuvarlanmış HL Yüzey Bitirme 6mm ~ 90mm
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
200 Serisi 2B Yüzey Bitirme Alıcıları ile Renkli Paslanmaz Çelik Yaprakları
| Kalınlığı: | 0.05mm-3mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Teknik: | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
Endüstri standardı özellikleri için hassas soğuk yuvarlanmış renkli paslanmaz çelik levhaları kesilmiş kenar
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Kimya |

