همه محصولات
کلید واژه ها [ ba stainless steel coil ] همخوانی داشتن 168 محصولات.
SUS305 میله گرد فولادی 120 میلی متری 309 جوش میله فولادی ضد زنگ
| تایپ کنید: | 305 304l 309 فولاد ضد زنگ 303 میله گرد خمشی جوشکاری جوشکاری |
|---|---|
| بندر: | شانگهای |
| استاندارد: | ASTM، AiSi، DIN، EN، GB، JIS، GOST |
56 میلی متر 8K Ss 316l میله گرد فولاد ضد زنگ 303 500 میلی متر پانچ کردن دکلره
| تایپ کنید: | میله گرد 56 میلی متر 50 میلی متر 30 میلی متر فولاد ضد زنگ 304 لیتری 200 سری 300 سری 400 |
|---|---|
| درخواست: | صنعت |
| استاندارد: | ASTM، AiSi، DIN، EN، GB، JIS، GOST |
میله گرد فولاد ضد زنگ 12 میلی متر 20 میلی متر ASTM 201 SUS 310S 10 میلی متر میله فولادی ضد زنگ
| تایپ کنید: | 5/8 اینچ 5/16 اینچ 7/16 اینچ 12 میلی متر میله Ss 1200 میلی متر ASTM 201 304 SUS 310S 316L 410 316 Ss |
|---|---|
| درجه فولاد: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410J1, 321 |
| استاندارد: | ASTM، AiSi، DIN، EN، GB، JIS، GOST |
میله گرد فولادی A335 P11 میله گرد 60 میلی متری فولاد ضد زنگ
| تایپ کنید: | 60mm 65mm 80mm A335 P11 Round Bar Ss 316 Rod 304 431 420 |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B |
| استاندارد: | ASTM، AiSi، DIN، EN، GB، JIS، GOST |
میله گرد فولادی 310S میله گرد 7 میلی متری استیل ضد زنگ
| تایپ کنید: | میله فولادی ضد زنگ 7 میلی متر 8 میلی متر 9 میلی متر Ss جامد 304 3 میلی متر |
|---|---|
| اصل و نسب: | جیانگ سو چین (سرزمین اصلی) |
| استاندارد: | ASTM، AiSi، DIN، EN، GB، JIS، GOST |
میله گرد 904l A286 فولاد ضد زنگ
| تایپ کنید: | میله گرد 904l A286 A4 Super Duplex 2507 میله گرد 420 416 Ss |
|---|---|
| خدمات پردازش: | خم کردن، جوشکاری، روکش کردن، پانچ کردن، برش |
| استاندارد: | ASTM، AiSi، DIN، EN، GB، JIS، GOST |
ورق فولاد ضد زنگ متنوع در استاندارد DIN برای کاربردهای مختلف
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
No 1 سطح فولاد ضد زنگ ورق کویل 400 سری
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
سیم پیچ ورق فولاد ضد زنگ در طول 1000mm-6000mm
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
HL سطح فولاد ضد زنگ نوار کویل عرض 1000mm-2000mm ضخامت 0.3mm-6.0mm
| عرض: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |

