Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
SUS305 Στρογγυλή ράβδος χάλυβα 120mm 309 Στρογγυλή συγκόλληση ράβδων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | 305 304l 309 ανοξείδωτο 303 στρογγυλή κάμπτοντας συγκόλληση Decoiling φραγμών |
|---|---|
| Λιμένας: | Σαγγάη |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
56mm 8K Ss 316l Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο ατσάλι 303 500 χιλιοστά διάτρηση με διάτρηση
| Τύπος: | ανοξείδωτο 304l 56mm 50mm 30mm γύρω από τους φραγμούς 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
|---|---|
| Εφαρμογή: | βιομηχανία |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 12 mm 20 mm ASTM 201 SUS 310S 10 mm Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | 5/8» 5/16» 7/16» ράβδος 1200mm ASTM 201 304 SUS 310S SS 12mm φραγμός 316 SS 316L 410 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα A335 P11 60mm
| Τύπος: | 60mm 65mm 80mm A335 P11 γύρω από το SS 316 ράβδος 304 φραγμών 431 420 |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
Στρογγυλή ράβδος 310S Steel 7mm από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | στερεά ράβδος 304 3mm ανοξείδωτου φραγμών SS 7mm 8mm 9mm |
|---|---|
| Προέλευση: | Jiangsu Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι 904l A286
| Τύπος: | έξοχο ντούμπλεξ 2507 στρογγυλός φραγμός 420 904l A286 A4 416 SS γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, Punching, κοπή |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
Πολυδιάστατο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα στο πρότυπο DIN για διάφορες χρήσεις
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
Αριθ. 1 Επιφανειακή τροχιά φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα σειρά 400
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
Στρογγυλοειδή φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα μήκους 1000-6000 mm
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
HL Επιφάνεια Σιδηρουργικής Τάχης από ανοξείδωτο χάλυβα πλάτος 1000mm-2000mm πάχος 0,3mm-6,0mm
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |

