All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
SUS305 120mm Steel Round Rod 309 Round Stainless Steel Rod Welding
| Type: | 305 304l 309 Stainless Steel 303 Round Bar Bending Welding Decoiling |
|---|---|
| Port: | Shanghai |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
56mm 8K Ss 316l Round Bar Stainless Steel 303 500mm Decoiling Punching
| Type: | 56mm 50mm 30mm Stainless Steel 304l Round Bars 200 Series 300 Series 400 Series |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Stainless Steel Round Rod 12mm 20mm ASTM 201 SUS 310S 10mm Stainless Steel Rod
| Type: | 5/8" 5/16" 7/16" 12mm Ss Rod 1200mm ASTM 201 304 SUS 310S 316L 410 316 Ss Bar |
|---|---|
| Steel Grade: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L, 436L, 443, LH, L1, S32304, 314, 347, 430, 309S, 304, 439, 425M, 409L, 420J2, 204C2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 301LN, 305, 429, 304J1, 3 |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
A335 P11 Steel Round Rod 60mm Stainless Steel Round Bar
| Type: | 60mm 65mm 80mm A335 P11 Round Bar Ss 316 Rod 304 431 420 |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
310S Steel Round Rod 7mm Stainless Steel Round Bar
| Type: | 7mm 8mm 9mm Ss Solid Bar Stainless Steel Rod 304 3mm |
|---|---|
| Origin: | Jiangsu China(Mainland) |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
904l A286 Stainless Steel Round Bar
| Type: | 904l A286 A4 Super Duplex 2507 Round Bar 420 416 Ss Round Bar |
|---|---|
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Versatile Stainless Steel Sheeting in DIN Standard for Various Uses
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
| Width: | 1000mm-2000mm |
No 1 Surface Stainless Steel Sheet Coil 400 Series
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
| MOQ: | 1 Ton |
Stainless Steel Sheet Coil in 1000mm-6000mm Length
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
HL Surface Stainless Steel Strip Coil Width 1000mm-2000mm Thickness 0.3mm-6.0mm
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
| Payment: | T/T, L/C, Etc |

