Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
Cewka ze stali nierdzewnej o grubości 0,1 mm Aisi 310s 316l 430 2205 904l
| Jakość: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Czarna anodowana blacha ze stali nierdzewnej Cewka 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Gatunek stali: | 301L S30815 309S, 304, 439, 425M, 409L, 420J2, 204C2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 3 |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Czarna cewka ze stali niskowęglowej St37 St50 Cewka ze stali walcowanej na gorąco Ss400 SS300
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
Q195 1045 Cewka ze stali węglowej 1,2 mm Wyżarzona stal walcowana na gorąco
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
2B Lustro Blacha ze stali nierdzewnej 0,1 do 3 mm Płyta ze stali nierdzewnej 316ti JIS
| Opakowanie: | PVC + wodoodporny papier + drewniana obudowa |
|---|---|
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
Blacha stalowa Inox SS316L JIS ASTM 304 Wykończenie lustrzane ze stali nierdzewnej
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
|---|---|
| Gatunek stali: | 316L, 304 |
| Rodzaj: | Płyta |
Rura bez szwu AiSi ERW Ss 316l ze stali nierdzewnej 304 S30815
| Jakość: | Rura bez szwu 316l Ss 316 5/16 "3/8" 1/2 "1/4 cala Rura ze stali nierdzewnej klasy 31 |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej: | ERW |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
QSTE420TM Cewka ze stali węglowej QSTE380TM 610mm płaska cewka ze stali walcowanej
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
Cewka ze stali miękkiej AiSi 1,2 mm 0,8 mm stal niskowęglowa redukowana na zimno
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
Cewka ze stali węglowej 1,2 mm 4000 mm Czarna wyżarzana stal walcowana na zimno
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
1 mm 304 316L 430 Płyta dekoracyjna ze stali nierdzewnej Grubość 2 mm Płyta ze stali nierdzewnej AISI
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
|---|---|
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Zastosowanie: | Dekoracja I Fabrykacja |

