Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
Pręt okrągły AISI BA Ss 304 Ciągniony na zimno Jasny pręt ze stali nierdzewnej 316 o średnicy 6 mm
| Typ: | 321 330 410 309s 316l Medyczny okrągły pręt ze stali nierdzewnej Ciągniony na zimno jasny pasek |
|---|---|
| Jakość: | Kontrola wysokiej jakości |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
SUS202 Blacha ze stali nierdzewnej 6000 mm 304 Polerowana 2b 2 mm
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Termin płatności: | L/CT/T (30% depozytu) |
Blacha ze stali nierdzewnej o grubości od 3 mm do 100 mm AISI 201 SUS304 Płyta ze stali nierdzewnej o grubości 10 mm
| Opakowanie: | PVC + wodoodporny papier + drewniana obudowa |
|---|---|
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Zastosowanie: | Dekoracja I Fabrykacja |
DIN GB 304 2b Blacha ze stali nierdzewnej ASTM Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej SUS304 1000 mm Płyta ze stali nierdzewnej Aisi 304 20 mm
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |
|---|---|
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Klasa: | Seria 300 |
Blacha ze stali nierdzewnej ASTM 3048 mm 2B 4k Płyta ze stali nierdzewnej
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
Rura ze stali nierdzewnej SS316l 1/4 cala 1/2 5/8 304 Rura bez szwu ze stali
| Jakość: | Rura bez szwu 316l Ss 316 5/16 "3/8" 1/2 "1/4 cala Rura ze stali nierdzewnej klasy 31 |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej: | ERW |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
3000 mm DIN GB Blacha ze stali nierdzewnej 304 2b ASTM 100 mm
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej 2 mm 316 Wykończenie 8K 3048 mm Płyta ze stali nierdzewnej 430
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Tolerancja: | ±3% |
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
SUS201 301 Stal nierdzewna Jasny okrągły pręt Astm A276 S42000 SS304
| Typ: | 201 301 302 Okrągły pręt ze stali nierdzewnej polerowanej Astm A276 SS304 316 430 904 |
|---|---|
| Stopień: | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |

