Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
AISI HL BA Węzły ze stali nierdzewnej 8K 0,3 mm-6,0 mm Do użytku przemysłowego
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
HL 8K BA Wleśnia ze stali nierdzewnej 1000mm-6000mm 0,3mm-6,0mm
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
Walcowana na zimno cebula ze stali nierdzewnej BA 430 GB 20 mm - 1250 mm
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
DIN JIS Wlewy ze stali nierdzewnej 2B BA 8K z płatnością L/C 1000mm-2000mm
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
Węzeł ze stali nierdzewnej BA z powierzchnią 8K FOB Termin 1000mm-2000mm
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| MOQ: | 1 tona |
202 201 301 420 430 2b Cewka ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
26 Gauge Cewka ze stali nierdzewnej 2507 28 Gauge Czarna szczotkowana cewka do cięcia wzdłużnego
| Jakość: | 26 Gauge 28 Gauge 2507 Czarna szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej Cięcie wzdłużne |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekoracja, przemysł, budownictwo itp |
Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 304 Taśma ze stali nierdzewnej 3 mm 4 mm
| Jakość: | Cewka z blachy stalowej 304 430 410 409 Taśmy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno polerowane 1 m |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-20 dni roboczych |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekoracja, przemysł, budownictwo itp |
321 409 410 Niestandardowa taśma cewki ze stali nierdzewnej przycięta na wymiar do drzwi
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
15mm 20mm 12mm 10mm Cewka ze stali nierdzewnej Astm 304 430 410 316
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |

