Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
0.3mm - 6.0mm Winowane blachy ze stali nierdzewnej 8K z powierzchnią BA
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
BA 201 Astm 304 Cewka ze stali nierdzewnej Cewka z blachy 0,3 mm-3 mm
| Jakość: | 304l 202 Cewka walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
304 0,3 mm cewka ze stali nierdzewnej z powierzchnią nr 1
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
DIN Standardowy blachę z cewki ze stali nierdzewnej 0,3 mm-6,0 mm 1000 mm-2000 mm
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej 4x8 201 304 316 2B Blacha SS z polerowaną powierzchnią
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Termin płatności: | L/CT/T (30% depozytu) |
0,1 MM SUS316 Cewka ze stali nierdzewnej 304 Lustro 2B nr 4 Gotowy pasek płytek
| Jakość: | 410 316 304 Cewka szczelinowa ze stali nierdzewnej Walcowana na gorąco Prime 2B Nr 4 Gotowy pasek pł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
| Wykończenie powierzchni: | 2B |
Cewka ze stali nierdzewnej 4x8 12x12 10X3/4 16 Gauge Cewka ze stali walcowanej na gorąco
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B/BA/HL/NR 4/8K/wytłaczany/złoty/różowe złoto/czarne złoto |
| Standard: | ASTM |
Polerowana walcowana na zimno cebula ze stali nierdzewnej serii 8K 300 ASTM
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
Materiał HL Wlewy z blachy ze stali nierdzewnej 1000mm-6000mm 0,3mm-6,0mm
| pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
|---|---|
| Grubość: | 0,3 MM-6,0 MM |
| MOQ: | 1 tona |
BA Strzały metalowe ze stali nierdzewnej, Precision Steel Strip
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
|---|---|
| Pochodzenie: | Chiny |
| minimalne zamówienie: | 1 tona |

