Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
1000-6000 mm długości rolki z blach ze stali nierdzewnej
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
Cewka ze stali nierdzewnej 0,6 mm 0,7 mm Cewka 316ti dla architektury
| Jakość: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej Cewka walcowana na gorąco 4x8 |
|---|---|
| Szerokość: | 100-2000 mm |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
2b 304 321 202 Cewka z blachy stalowej walcowanej na gorąco Cewka z blachy walcowanej na gorąco
| Jakość: | 430 304 Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej Płaska szczelina 3 mm Astm Aisi |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Cewka ze stali nierdzewnej SS304l 304 JIS Astm Stal walcowana na gorąco Cewka 20 mm
| Jakość: | 304l 202 Cewka walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
S20C S35C Cewka ze stali węglowej S45C 1000 mm walcowana na gorąco marynowana
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
SS304 SS430 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej w cewce Płaska szczelina 3 mm Stal nierdzewna 410
| Jakość: | 430 304 Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej Płaska szczelina 3 mm Astm Aisi |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
HRC CRC Cewka ze stali walcowanej na gorąco G550 S235JR Hr Cr
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Standard: | Ai Si |
3mm 410 303 Płyta ze stali nierdzewnej Wykończenie BA Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 304
| Zastosowanie: | Dekoracja I Fabrykacja |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1-3mm, 3-100mm |
| Rodzaj: | Płyta |
Blacha ze stali nierdzewnej 100 mm S32205 JIS Blacha ze stali nierdzewnej o grubości 3 mm
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1-3mm, 3-100mm |
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
Cewka ze stali nierdzewnej 321 24 X 48 24 X 36 Anodowana na czarno 0,1 mm 316 316l
| Jakość: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Czarna anodowana blacha ze stali nierdzewnej Cewka 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Gatunek stali: | 301L S30815 309S, 304, 439, 425M, 409L, 420J2, 204C2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 3 |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |

